Keci

TKŽE

28. února 2010 v 12:24 | Karol
No už sem si vzpoměla,že na mém stole leží cosi co se menuje počítač a tak sem tu.
Pravda je že sem úplně na všechno zapoměla byla sem totiž nemocná a jediná věc proč sem chodila na pc byla ta že sem stahovala písničky od KE$HY strašně se mi zalíbily a taky sem si stáhla pár písniček Ashley dalo by se říct že se mi každý týden líbí jiná zpěvačka a tak mám akorát sluchátka v uších a ignoruju svět,no a vlastně důvod proč sem si ho zapla je že se mi vybily baterky. TKŽE ja ted pospíchám ptoze se mi nejak smazaly hacky.

Lyžování

20. února 2010 v 13:05 | Karol
Včera sem byla na lyžování místo školy tkže mám supr náladu až na to že sem se tam nachladila. Nevím jestli ještě dneska něco napíšu. Zatím...

Stmívání

17. února 2010 v 19:23 | Karol
Jóóóóóóóóóóó
konečně mám pc akorát sem nanapsala hned ptže sem dostala new DVD a už sem se na něj dívala 2x a víte co to bylo za DVD? Stmívání vím že sem možná opožděná,ale když dávali v kinech 2 tak sem neměla zkouklou 1 a ještě sem byla nemocná a konečně sem ukecala naše ať mě ho koupí a mám objednanou aj 2 na DVD abych zkoukla vše a moc se těším až to dojde a až bude v kinech 3
a jestli víte kde se dá 3 sehnat napište je to upa supr film a snad se na to musím kouknout ještě jednou nebo sem z toho cvok zas se ozvu pa ;-)

Zblázním se!

4. února 2010 v 20:13 | Karol
Ahoj!
No už mě nebaví Ahojte otravuje mě furt zdravit stejně.
No tkže dnes v 12:00 sme vyrazili ptže sem do 11:00 spala nwm kdy sme dojeli,ale nějak kolem 15:00 poobědvali sme a pak sem měla jít s sestřenkou na brusle ale vykašlali sme se na to nebudu se svojí drahé sestřence vnucovat a tak sme šli do bytu máme tu totiž byt a tam sme odpočívali je to veskutečnosti babiččin výletní byt,ale nebyla momentálně tu tak sme se sem nastěhovali my asi na příští 4 dny.

A hádejte!
Samozdřejmě že tu babička něměla internet!
Naštěstí měl otec ten T-Mobile internet na cesty.

ALE!
potřeboval ho na něco na svojem pc tak sem u něj seděla a čekala a čekala a málem se zbláznila,ale nakonec mi ho půjčil a tak vám píšu na blogu budu jen když otce ukecám a nebo vůbec budu na pokoji,budu totiž muset celý 4 dny se sestřenkou takže se modlím.

PA a nezlobte se když nenapíšu!

Du na golf

1. února 2010 v 11:30 | Karol
Ahojte!

Dnes du na golf a než se vrátím tak se jukněte na www.woozworld.com

je to super hra kde kecáte s lidma a tak
moc mě to baví a s kámoškama sme tam furt

HRA V ANGLIČTINĚ

nevím kdy se vrátím a dám sem ten komix jak slibuju ale budu se snažit se vrátit co nejdřív

a jedu tam v 12:00 do té doby sem na woozworldu

pro všechny sem agua777

kdyžtak napište jak se jmenujete vy a můžem se tam setkat

Poprvé ve škole

2. prosince 2009 v 12:33 | Karol
Takže abych vysvětlila nadpis.
Byla sem měsíc a něco nemocná no a dnes sem tam konečně došla,proto ten nápis.
Jaký to bude mít vliv na blog?-Velký bude tu míň článků zhoršuje se mi AJ a tak to musím dohnat.
Stalo se něco zvláštního?-Ano!
Co?-No došla sem do školy a zjistila sem že dem do kina.SUPER!není vyučo.Problém?Zapoměla sem peněženku! A tak sem zavolala našim ať mě ju donesou.Zachvíli volá matka,že přece nemůžu do školy,že tam chytnu prasečí chřipku a že zas budu nemocná akdesi cosi.HRŮZA!!!No domluvila se z účou,že počkám v Béčku,špatné na tom je že A a B se u nás nesnáší,to zas bude!SEm myslela že se zcvoknu.A pak vysvobození!Ukecala sem mamku,že nemusim čekat v Béčku a tak se sme se domluvily,že pudu dom,no a teď sem tu!A zbytek vyučování sem zameškala.A tak tu ještě můžu pár věcí dat :-)

Zdravím!

15. listopadu 2009 v 19:13 | Karol
Takže moje super kami ten nej milejší nejtrpělivější a prostě nej holka
mi poslala super programi na videa atd. Takže tu bude spoustu videí
a abych jí to aspoň trochu oplatila tu máte adresu na její blogy!

Sad day

21. října 2009 v 20:08 | Karol
Měla jsem very very sad day!
No dala jsem sem sice 2 věci,ale zítra asi se budu tak třepat že sem nic nedám
Proč?
Jsem 1řka a mám mamku učitelku tak si nemůžu dovolit chyby dostala jsem 3 z ČJ a zítra si ji budu opravovat tak budu nanervy prominte ale s těma roztřepanýma rukama nic neudělám :-(
 
 

Reklama